wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

Tego jeszcze nie było…wino dla kibiców futbolu. Nic dziwnego, że konsumpcja wina w Polsce ma tak dużą dynamikę, bowiem nawet zagorzali miłośnicy piwa jak fani piłki nożnej wybierają coraz częściej wino. Mogliśmy tego doświadczyć podczas sierpniowych meczów na stadionie łódzkiego ŁKSu. Nasza strefa winiarska cieszyła się bardzo dużą popularnością zarówno u gości w czerwonych szalikach ŁKSu jak i niebieskich (Lech, Poznań).

Owocowe aromaty Casa Pecunia Prosecco wybierała nie tylko żeńska część widowni ale w dużej mierze także mężczyźni. Od pierwszej minuty dużym zainteresowanie cieszyła się także ecoGaia. Dobrze schłodzone ekologiczne Verdejo wybierali przede wszystkim goście z loży VIP. Jednak to bąbelki prosecco zdominowały konsumpcję, zwłaszcza po trzeciej bramce, która padła już w 34 minucie. Po mimo dużego dopingu ze strony publiczności rezultat meczu nie został już zmieniony. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gości. Dla wielu fanów piłki nożnej był to bardzo ważny mecz, bowiem oprócz tradycyjnego dopingu poczynili pierwsze, bardzo udane próby degustacji wina. Wielu z nich zarezerwowało już miejsca przy naszym stoisku na kolejne mecze!