wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Woodbridge Chardonnay i Cabernet Sauvignon autorstwa Roberta Mondavi otrzymały podwójne złote medale i wyróżnienia „Najlepsze w Swojej Klasie” spośród wszystkich zgłoszeń w konkursie winiarskim California State Fair 2019. Bardzo wysoka nota bo aż 99pkt to niesamowite osiągnięcie dla win reprezentujących średnią półkę cenową.

Tego jeszcze nie było…wino dla kibiców futbolu. Nic dziwnego, że konsumpcja wina w Polsce ma tak dużą dynamikę, bowiem nawet zagorzali miłośnicy piwa jak fani piłki nożnej wybierają coraz częściej wino. Mogliśmy tego doświadczyć podczas sierpniowych meczów na stadionie łódzkiego ŁKSu. Nasza strefa winiarska cieszyła się bardzo dużą popularnością zarówno u gości w czerwonych szalikach ŁKSu jak i niebieskich (Lech, Poznań).

Ostanie review James Sucklinga było poświęcone winom ORGANIC. Jest to trudna kategoria, bowiem uprawa win ekologicznych jest bardzo wymagająca i trudna. Ciężko jest bowiem wykreować wina wysokiej jakości, zwłaszcza takiej która odbiera honory w rankingu Jamesa Sucklinga. Hiszpański dom winiarski - Pago Casa Gran jednak stanął na wysokości zadania, bowiem wino Pago Casa Gran Bensal Elegant Organic otrzymało bardzo wysoką notę - aż 91 pkt. Jest to duży sukces dla win z segmentu ORGANIC. Tym bardziej jesteśmy dumni, że wino to od kilku miesięcy znajdują się w ofercie Wine Direct.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca