wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Sieć handlowa Auchan od kilku lat z powodzeniem organizuje Jesienny Festiwal Wina Auchan. Inicjatywa ma na celu zaprezentowania konsumentom setek win z bardzo wielu regionów winiarskich. Wydarzeniu co roku zawsze towarzyszy specjalne portfolio, promocje oraz materiały i ekspozycje reklamowe. W tym roku francuska sieć handlowa zdecydowała się dodatkowo na efektowne otwarcie oferty winiarskiej w postaci targów winiarskich.

Bulbash 6 to najlepsza wódka na świecie! Laureat Złotego Medalu The Vodka Masters. Konsumenci na całym świecie doceniają jej oryginalność, szlachetność i czystość smaku. Połączenie tradycyjnych metod rzemieślniczych z kupażem najlepszych, selekcjonowanych, dojrzałych ziaren zbóż jest gwarancją produktu o najwyższej jakości. Bulbash 6 to rzetelność manufakturowej produkcji i poszanowania wielopokoleniowych receptur w anturażu wciąż dziewiczych rejonów Europy. Nieskazitelne powietrze i krystalicznie czyste, polodowcowe jeziora komponują wyjątkowy, delikatny smak Bulbash 6 a unikatowa sześciokrotna filtracja podkreśla dodatkowo ekskluzywność i czystość wódki.

Kongres Alkohole i Napoje to najważniejsza konferencja B2B dla dostawców produktów i usług poświęcona wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży napojów alkoholowych i bezalkoholowych. To inicjatywa, która daje możliwość bezpośredniego kontaktu z kupcami, managerami wszystkich największych sieci handlowych w Polsce. Dlatego jest to obowiązkowy punkt w terminarzu firmy.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca